درباره طراحان اول

طراحان اول متشکل از برترین طراحان در حوزه طراحی سایت های اینترنتی می باشد. طراحی در حوزه های اینترنتی چیزی فراتر از یک تصویر است. برای داشتن یک تصویر مناسب در بستر اینترنت نیاز به دانشی فراتر از دانش گرافیک دارید. آشنایی با زبان های برنامه نویسی و همچنین داشتن دانش روانشناسی از دانش های مهم در حوزه طراحی سایت است. همچنین استفاده از تخصص کارشناسان حوزه مدیریت بازار و بازاریابی چیزیست که می تواند در طراحی سایت برای مشتریان یک امتیاز به شمار بیاید. طراحان اول در کنار برترین برنامه نویسان و طراحان اینترنتی، تیمی متشکل از مشاوران کسب و کار، روانشناسان بازار و تولید کنندگان محتوا در کنار خود دارد. ما در طراحان اول، آرمانی جز حرکت دانش بیان در مسیر اعتلا و پیشرفت تجارت الکترونیک در کشور عزیزمان ایران نداریم. و برای نیل به آرمانهای خود در مسیر هرچه بهتر شدن ارائه خدمات خود می کوشیم.

طراحان اول با تکیه بر دانش کارشناسان و متخصصان خود ارائه دهنده بسته های کاملی از خدمات به مشتریان خود است. ما با تکیه بر این دانش به مشتریان خود در حوزه های اینترنتی سرویس ها و خدمات متمایزی را ارائه می دهیم. طراحان اول با استفاده از خلاقیت کارشناسان خود این ادعا را دارد که بهترین بسته های خدماتی را به مشتریان خود پیشنهاد و ارائه می نماید. بسته های پیشنهادی ما متناسب با نوع فعالیت و کسب و کار مشتریان متفاوت و دارای طرحی جامع و کامل است.

اگر در صدد راه اندازی و یا بهبود کسب کار اینترنتی خود هستید، ما شما را حمایت خواهیم کرد. برای دستیابی به اهداف مشترکمان از هیچ کمکی برای شما فروگذار نخواهیم بود. و برای داشتن یک استراتژی منحصر به فرد و دستیابی به یک کسب و کار بی رقیب در کنار شما هستیم.
وب سایت ها به واقع همانند دفاتر کار و فروشگاه ها، معرف بسیار خوبی از صاحبان آنها هستند. هزینه های ساخت و نگهداری یک وب سایت در مقایسه با هزینه های دفاتر کار و فروشگاه های شما به مراتب اندک و ناچیز است. استفاده از یک تیم با تجربه و کاردان برای بدست آوردن نتیجه مناسب در بستر اینترنت بسیار مؤثر و حاثز اهمیت است.

ما در طراحان اول با دانش و تجربه خود، با بررسی های همه جانبه و نیازسنجی های دقیق و کارشناسانه؛ وب سایتی درخور شأن و منزلت کسب و کارتان و متناسب با نیازهای شما و مخاطبانتان آماده کنیم.