آشنایی با طراحی وب سایت

طراحی وب سایت فقط دانش استفاده از کدها و تصاویر در کنار یکدیگر نیست. طراحی وب سایت مانند ساخت یک ساختمان و بنا، نیازمند مهندسی های فراوان و داشتن هوش، ذکاوت و آینده نگری است. برای یک طراحی وب سایت مناسب، لازم است شما دقیقاً خواسته های خود از آن را بدانید. و آینده مناسبی برای وب سایت خود ترسیم کنید. داشتن تصویر ذهنی درست از آینده چیزی که لازم دارید، در طراحی وب سایت موفق بسیار مهم است.

طراحی وب سایت در طراحان اول بر اساس اصول بازاریابی اینترنتی بنا می شود. دغدغه های شما برای زمان پس از طراحی وب سایت برای ما بسیار مهم است. آنچه شما لازم دارید تا پس از طراحی وب سایت خود به آن دست پیدا کنید توسط کارشناسان ما و در جلسات متعددی که با شما برگزار خواهد شد بررسی می گردد. و در نهایت توسط تیم بازاریابی اینترنتی طراحان اول کارشناسی و در طراحی وب سایت شما اعمال می گردد. در تمامی وب سایت هایی که توسط تیم طراحان اول طراحی و پیاده سازی می گردند اصول و نکات فنی و مهندسی سئو به تمامی رعایت می گردند.

طراحی وب سایت

طراحی قالب وب سایت و ظاهر آن نقش مهمی در جذب مخاطب دارد. یک وب سایت مانند یک دفتر کار و یا فروشگاه برای شما عمل می نماید.

رعایت اصول سئو در طراحی وب سایت از اهمیت بسیار بسیار بالایی برخوردار است. همانطور که برترین موتورهای یک خودرو، بدون گیربکس مناسب هیچ کاربردی ندارد؛ یک سایت هم بدون سئو ناقص است و از کارایی برخوردار نیست. دقت داشته باشید که سئوی نادرست و نصفه و نیمه هم برای یک سایت کارآمد نیست. طراحی یک وب سایت وقتی کامل و کارآمد است که سئو در آن به صورت مهندسی و معماری شده از پایه درست برنامه ریزی شده باشد. در غیر اینصورت شما نتیجه مطلوبی از تلاش هایتان در وب سایت خود نخواهد دید.

طراحی قالب وب سایت و ظاهر آن نقش مهمی در جذب مخاطب دارد. یک وب سایت مانند یک دفتر کار و یا فروشگاه برای شما عمل می نماید. همانطور که مخاطبان شما با ورود به محل کار شما در ابتدا ظاهر شما را خواهند دید و بعد از ظاهر به فعالیت شما توجه خواهند داشت، در وب سایت ها هم دقیقاً همین اتفاق رخ خواهد داد. مخاطبان با ورود به محیط وب سایت شما، قبل از اینکه تحت تاثیر محتوای سایت شما باشند، تحت تاثیر ظاهر آن قرار خواهند گرفت. ما در طراحان اول با توجه به نوع فعالیت و همینطور نوع مخاطبان شما تکیه ویژه و خاصی بر استفاده از زیبایی های بصری خواهیم داشت. این موضوع در نوع نگاه مخاطبان به شما و کسب و کارتان بسیار با اهمیت و درخور توجه است.

امروزه در طراحی وب سایت ها ریسپانسیو (واکنش گرا) بودن آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. ریسپانسیو یا واکنش گرا بودن یک وب سایت به معنای نمایش صحیح آن در انواع دستگاه ها (رایانه شخصی، لپ تاپ، تبلت، موبایل و…) است. بیشتر کاربران وب سایت ها در شرایط کنونی از موبایل خود برای باز کردن وب سایت ها بهره می برند. از این رو ریسپانسیو بودن یک وب سایت و نمایش صحیح آن در موبایل و هر دستگاهی بسیار حائز اهمیت است. در طراحان اول ما تمامی وب سایت ها را بصورت ریسپانسیو طراحی می کنیم. طراحی ریسپانسیو وب سایت در طراحان اول از اصول بسیار با اهمیت و مهم به شمار می آید.

طراحی وب سایت استاتیک

همانطور که از نام طراحی وب سایت استاتیک بر می آید این نوع از طراحی برای وب سایت هایی انجام می گیرد که ثابت و ایستا خواهند بود. در این نوع از طراحی امکان بروز رسانی محتوای سایت به آسانی فراهم نیست و پنل مدیریتی برای آن وجود ندارد. از طراحی وب سایت استاتیک برای وب سایت هایی استفاده می گردد که در آن فقط قصد معرفی یک کسب و کار و یا محصول و فرآیند وجود دارد و تمایلی به افزودن و بروزرسانی محتوا در آن وجود ندارد. این نوع از طراحی وب سایت بسیار کم استفاده است.

طراحی وب سایت استاتیک

طراحی وب سایت داینامیک

طراحی وب سایت داینامیک

در طراحی وب سایت داینامیک نیز همانطور که از نامش بر می آید بروزرسانی و افزودن محتوا یک اصل به شمار می آید. در این نوع از طراحی وب سایت یک پنل مدیریت محتوا وجود دارد که برای ویرایش و بروزسانی وب سایت از آن استفاده می گردد. در طراحی وب سایت داینامیک شما قادر خواهید بود بر بالای ۸۰ درصد از وب سایت خود مدیریت نموده و آن را به شکل دلخواه خود تغییر دهید. در طراحی وب سایت های داینامیک سیستم های مختلفی برای مدیریت محتوا وجود دارد. سیستم های مدیریت محتوا بر اساس نوع نیازهای وب سایت تعیین می گردد. سیستم های مدیریت محتوا بر اساس نیازسنجی های دقیقی که توسط کارشناسان طراحان اول در طول جلسات نیازسنجی مشتری برگزار خواهد گردید تعیین می شود. ما در طراحان اول بر اساس نیازهای شما از سیستم های مدیریت محتوای مختلفی استفاده خواهیم نمود. گاهی لازم است که یک سیستم مدیریت محتوا از پایه برای یک مشتری نوشته شود و گاهی نیز بر اساس نیازسنجی های کارشناسان از سیستم های مدیریت محتوای موجود بهره خواهیم برد. انتخاب و استفاده صحیح از یک سیستم مدیریت محتوا در هزینه یک طراحی وب سایت نقش بسیار مهمی را دارد. از این رو کارشناسان ما در جلسات متعددی که با مشتریان خواهند داشت، نیازسنجی دقیقی از احتیاجات حال حاضر و آینده سایت شما بعمل می آورند تا بهترین گزینه را با هزینه ای بسیار منطقی پیشنهاد نمایند.

برای طراحی وب سایت خود کافیست تا با پر نمودن فرم اطلاعات تماس با ما، مشخصات خود را برای ما ارسال نمایید. کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس برقرار خواهند نمود و به صورت رایگان مشاوره های لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد. برای پر کردن فرم تماس با ما کافیست اینجا کلیک نمایید.