برای ورود به عرصه فروش اینترنتی محصولات و جلوگیری از حذف شدن در بازار های دائماً در حال پیشرفت. طراحی سایت فروشگاهی یک اقدام ضروری و واجب است. در دنیایی که فروش تمام ملزومات زندگی شخصی و کاری از طریق دنیای مجازی قابل انجام است و روز به روز بر مخاطبان این بازار افزوده می شود. آنان که زودتر در این مسیر قدم های استوار گذاشته اند به موفقیت های بهتری خواهند رسید.
مسلم است که فضایی که شما برای فروشگاه اینترنتی خود میسازید همانند همان فروشگاهی است که افزاد در آن قدم می گذارند. بنابراین استفاده از فروشگاه ساز های آماده و طرح های همگانی در جذب مخاطب تاثیر منفی خواهند گذاشت. برای طراحی یک سایت فروشگاهی نیاز است تا با بررسی های کارشناسی، سایتی مطابق با نیاز و سلیقه مشتریان طراحی و آماده سازی گردد.
رعایت اصول افزایش بازدید سایت و بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو چیزی نیست که به راحتی در فروشگاه ساز های آماده در دسترس شما باشد. در طراحی یک سایت فروشگاهی قابلیت ارتقاء و بروزرسانی های مختلف اهمیت بسیاری دارد. و بر همین اساس لازم است که در انتخاب طراحی سایت فروشگاهی خود دقت لازم بعمل آید.
با توجه به آمار بازدیدهای وب سایت های بزرگ فروشگاهی، اغلب مخاطبان این سایت ها از طریق تلفن های همراه هوشمند و تبلت ها از سایت بازدید می کنند. و این تعداد به صورت روزانه نیز در حال افزایش است. با این تفاسیر شکی نیست که یک سایت فروشگاهی لازم است قابلیت انطباق با انواع دستگاه های هوشمند از قبل رایانه های شخصی و تلفن های هوشمند را داشته باشد. این امر سبب پیمایش راحت تر کاربر در صفحات وب سایت گردیده و از سردرگمی کاربر در وب سایت جلوگیری می نماید. علاوه بر این ریسپانسیو بودن یا واکنش گرایی سایت از موارد مهم محبوبیت در موتورهای جستجو نیز به شمار می آید.
از نکات مهم در طراحی یک سایت فروشگاهی، پشتیبانی فنی مداوم و خدمات پس از فروش بعد از طراحی است. خدمات پس از فروش در طراحان اول از اصول و پایه های طراحی سایت محسوب شده و در جهت جلب رضایت مشتریان و تأمین آسایش خیال آنان میباشد. تمامی سایت های فروشگاهی که توسط تیم طراحان اول طراحی می گردند دائماً بروزرسانی شده و توسط کارشناسان طراحان اول پشتیبانی خواهند شد.
از نکات مهم برای طراحی یک سایت فروشگاهی در دسترس بودن دائم آن است. انتخاب برترین هاست ها و استفاده از کدهای استاندارد در توسعه سایت های فروشگاهی موجب می گردد که مشتریان شما در تمام ساعات شبانه روز قادر باشند به سایت فروشگاهی شما دسترسی داشته باشند. همچنین دردسترس بودن در تمام ساعات شبانه روز و بالابودن سرعت سایت فروشگاهی در بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو بسیار حائز اهمیت است.
در نهایت مهمترین اصلی که میباید در یک سایت فروشگاهی به آن بسیار توجه داشت سئو است. لازمه رشد هر کسب و کاری دیده شدن است و سئو مهمترین اصل در دیده شدن یک وب سایت است. سئو مجموعه اقداماتی است که برای بدست آوردن جایگاه بهتر در موتورهای جستجو مانند گوگل صورت میگیرد. طراحان اول با استفاده بروزترین اقدامات و اصول سئو، شما را در بهتر دیده شدن سایت فروشگاهی تان یاری خواهد نمود.
برای ارتباط با ما اینجا کلیک کنید.